Щирі вітання з нагоди професійного свята
Надійшли адміністрації та працівникам Долинської багатопрофільної лікарні Долинської міської ради від наших військових. Мужні воїни пишуть:
«Щирі вітання з нагоди професійного свята та велика подяка за надану допомогу адміністрації та працівникам КНП «Долинська БПЛ» ДМР.
Бажаємо миру і злагоди, здоров’я, спокою, Божого благословення – на многії літа.
З подякою, особовий склад 3-го взводу 4-ї роти 79 батальйону ТРО.
Життя переможе смерть!
Все буде Україна!»
У свою чергу, адміністрація та працівники лікарні сердечно дякують нашим бійцям, які боронять Україну від рашистської навали. Завдяки вам, наші захисники, долиняни можуть спати спокійно, працювати, ростити дітей, радуватися сонцю та чистому небу.
І дуже важливу роль сьогодні відіграють медичні працівники Збройних Сил України. Не шкодуючи сил та часу, військові медики віддано демонструють кращі риси захисників України – вірність Батьківщині й клятві Гіппократа, патріотизм та стійкість духу, турботу про здоров’я та життя людини.
Тому щиросердно вітаємо їх із Днем медичного працівника! Зичимо щастя, Миру та Перемоги! Най ваші серця завжди будуть наповнені натхненням і непорушною вірою у щасливе майбутнє нашої держави!
Слава Україні!