КНП « Долинська багатопрофільна лікарня» днями отримала медичну гуманітарну допомогу у вигляді якісного і життєвонеобхідного обладнання для новонароджених діток, відділення інтенсивної терапії. Допомога отримана від Благодійного фонду ''РАЗОМ ДЛЯ УКРАЇНИ'' та завдяки підтримці і сприянні Богдана Ленігевича ,фондів SMART Medical Aid, Благодійний Фонд «Бо Турбота» / Charity Fund «Boturbota», а також державної медичної служби Ірландії HSE Ireland.
Доброчинність - це насамперед прояв стану серця людини. Лише співчутлива добросердна людина спроможна щиро відгукуватись на потреби ближніх.
Колектив КНП « Долинська Багатопрофільна лікарня» щиро дякує благодійникам і запевняє їх, що передане обладнання буде ефективно використано для надання якісних медичних послуг.