Партнерство - це сила.

Ми хочемо розповісти про реальну співпрацю між комунальними структурами міста. Сталося так, що внаслідок постійного зволоження (затікання) на корпусі нашого закладу створилося явище підтікання даху та руйнування комина. Такий стан речей ніс неабиякі ризики для відвідувачів установи. Оскільки існувала проблема випадання окремих цеглин і, як наслідок, можливого травмування персоналу, пацієнтів та відвідувачів КНП «Долинська багатопрофільна лікарня».
Небезпека була реальною, тому для вирішення проблеми сформували робочу групу, провели аналіз ситуації та визначили шляхи нейтралізації. Власними силами, власною технікою ліквідувати загрозу не було можливості. Але, оскільки безпека людей є пріоритетом номер 1, адміністрація звернулася за допомогою до партнерської комунальної структури, яка віддавна славиться потужним обладнанням і навченим персоналом.
Комунальників не довелося двічі просити. Бригада оперативного реагування терміново прибула на виклик. Техніка була приведена в стан готовності, і ризики травмування від аварійного комину ліквідовані.
Спільними силами – до перемоги.