Чистота і порядок в будівлях і навколо них, це підтвердження нашої вищості.
Люди, що стоять на сторожі чистоти, воюють з брудом і безладом, по суті своїх занять являються «воїнами» в боротьбі за чистоту. Честь їм і хвала за це.
В Долинській багатопрофільній лікарні цю ділянку фронту забезпечує група прибирання , яка являється складовою частиною технічного відділу . Дана група працює у сфері приданні належного виду прибудинковій території та створення умов чистоти та порядку у відділеннях закладу та палатах. Для якісного виконання завдань відділом було закуплено нове обладнання, використання якого дає змогу краще проводити прибирання і створювати умови чистоти, близьких до європейських стандартів. Кожного дня проводиться вологе прибирання палат та місць загального користування. Раз в тиждень проводиться заплановане генеральне прибирання. Крім прибирання приміщень всередині будівель, провадяться роботи по благоустрою прибудинкової території. Значні зусилля спрямовуються також на підтримку в охайному стані зелених зон . Створено графік покосу території, що дозволяє зберігати завжди чистий та акуратний вигляд. Надання послуг професійного клінінгу потребує професійних знань. Тому, для покращення цих послуг планується навчання та тренінгу, як невід’ємна складова в діяльності групи покращення навиків.
На даному етапі розглядається можливість та планується заміна стояків водопостачання що позитивно вплине на якість води та на її подачу. Також заміна системи дасть змогу ще на крок наблизитись до покращення умов перебування в закладі .
По завершенню заміни систем комунікацій планується проведення ремонту. Зупинятись на досягнутому технічний відділ не планує, формуємо план розвитку, ставимо нові цілі та прикладемо всі зусилля для їх досягнення.