Спасіння людини, надання першої допомоги – справа рук професіонала-медика
«Спасіння потопаючого – діло рук самого потопаючого». Таким був текст плаката, який висів в клубі села Васюки в безсмертному творі всесвітньо відомих одеситів Іллі Ільфа та Євгенія Петрова.
Це гумористично, проте зовсім не практично.
Під іншим кутом зору цю проблему бачать у КНП «Долинська багатопрофільна лікарня»: спасіння людини, надання першої допомоги – це справа рук професіонала-медика.
Під такою егідою в закладі відбувся захід з обміну досвідом між медичними сестрами відділення анестезіології та інтенсивної терапії та відділення екстреної медичної допомоги.
Під керівництвом і наглядом справжнього професіонала Христини ЗУДІНОЇ (на фото в синьому) медичні сестрички мали можливість здобути нові знання та продемонстрували те, що вміють.
Після практичного тренінгу відбулося обговорення маршрутів пацієнта при наданні невідкладної допомоги, внесенні рекомендації щодо їх вдосконалення.
На завершення повідомимо, що захід відбувся на життєрадісній ноті, властивій усім заходам, організованим молодим креативним колективом закладу.