Прозорість (Транспарентність ) - один з ключових принципів в діяльності адміністрації КНП «Долинська багатопрофільна лікарня»

В сьогоднішніх реаліях війни, коли весь український народ жертвує свій час, кошти , можливості, священний обов’язок отримувачів звітувати за отриману допомогу і бути вдячними. І хоча на даний момент постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання отримання, використання, обліку та звітності благодійної допомоги» від 5 березня 2022 р. № 202, дозволяє умовах воєнного стану встановлені законодавством вимоги щодо отримання, використання, обліку та звітності благодійної, не являються обов’язковими, проте адміністрація КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» сповідуючи транспарентність, як ключовий принцип в своїй діяльності з готовністю відкликнулася на ініціативу представників благодійних організацій стосовно моніторингу використання отриманої допомоги. Адміністрація не тільки радо погодилася з пропозиціями донорів, але й запропонувала провести вивчення думки з цього приводу кінцевих бенефіціарів: персоналу лікарні та пацієнтів. Вивчення шляхом анкетування заплановано на пізніше, а наразі прийнято рішення провести моніторинг.
Для цього була сформована моніторингова група до складу якої увійшли представники адміністрації закладу та представники благодійних організацій, які передали цю допомогу. Протягом кількох днів заплановано відвідати усі відділи лікарні, які отримали таку допомогу, перевірити її наявність та використання.
13 травня моніторингова група розпочала свою роботу. Стартували з кабінету медичного директора Оксани Михайлівни КАРБІВСЬКОЇ. Спочатку обговорили маршрут огляду, далі моменти, на що акцентувати увагу, і вирушили в захоплюючу подорож лабіринтами закладу. Гідом-провідником була призначена заступник медичного директора з медсестринства – Оксана Миколаївна ПРИСЯЖНЮК, яка дуже якісно справилася з покладеними на неї обов’язками. Цього дня ми відвідали: відділення гемодіалізу, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, відділення екстреної медичної допомоги, центр хірургії та ортопедії . Коротко - ми були вражені. Практично у всіх палатах спеціалізовані функціональні ліжка, отримані в попередні роки і довезені зараз, практично всюди нова постіль, яка настільки прикрашає вигляд палат, що вони створюють враження готельних номерів. Всюди в громадських місцях доступні засоби гігієни. Медичні шафи в сестринських по наповненості та асортименту нагадують аптеки.
Від імені донорів висловлюємо щиро подяку за відношення до переданих матеріальних цінностей. Перефразовуючи народну мудрість: без доброї старшої медсестри відділення сирота. Тому пропонуємо Вам ряд фото:

Наступного разу ми побачимо інші відділення, дізнаємося як почувають себе пацієнти закладу вище вказаних відділень, а на сьогодні перший візит закінчено. Йдучи готувати моніторинговий звіт хочемо сказати наступне: результатами побаченого дуже задоволені. Відношення адміністрації КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» до отриманої благодійної допомоги заслуговує на найвищу оцінку. Працювати з такою командою суцільне задоволення. Передаючи їм допомогу ти можеш бути 100% певен, що все гарантовано буде використана з користю для громади. МИ з великим задоволенням передамо результати нашого моніторингу закордонним донорам.

Представник МБО « Благодійний фонд Долини» Оксана Кізима