Знову допомога, і знову найнеобхідніше
В котрий раз КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» отримує допомогу від благодійного фонду «БО Турбота», і вкотре благодійники привозять саме те, що лікарня найбільше потребує. Так сталося і цього разу до нас прибув хірургічний інструментарій, витратні матеріали та цілі рулони одноразових простирадл. Вони просто уважно вивчають потреби, а потім прикладають максимум зусиль, щоб їх задовольнити.
Говорячи теплі слова про благодійників не можна забути і громадську організацію ’’Івано-Франківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України’’, яка цими днями також відвідала наш заклад, привізши з собою душевну теплоту і турботу, огорнувши їх виробами медичного призначення, засобами гігієни, підгузками та дитячим харчуванням. Велике Вам спасибі за це, адже те, що йде від серця, до серця і доходить.