Лікарі без кордонів знову в Долині


Після початку військових дій, відколи усюди лунають сирени, люди ховаються в укриття і підвали, на вулицях міст лунають вибухи і чути постріли залишатися спокійним просто неможливо. Тривога за життя, за рідних за майбутнє, стає нашим щоденним супутником, викликаючи стрес. Стресують усі незалежно від віку, статі, професій Навіть здавалося б представники таких спеціальностей як медики, чи рятувальники. На всій території України існує підвищена потреба громадян в психологічній допомозі.
За визначенням психологів відчуття тривоги, страху і пригнічення під час таких невизначених часів як війна є невідворотними. Звичайні прості люди практично не можуть вплинути на хід подій в круговерть яких вони потрапляють, і відчуття такої безпорадності спричиняє стрес. Стрес впливає на людину призводячи до знесилення, поганого настрою. Для того як вести себе в даній непростій ситуації існують різноманітні методики. З однією з них 11 травня мали можливість ознайомитися наші медики в рамках професійного тренінгу «Піклування про себе» Досвідчений психолог Євгенія, член організації «Лікарі без кордонів», вчила наших медиків як боротися зі стресом в теперішніх умовах та допомогти собі ,щоб мати сили допомагати іншим.
Для читачів нагадуємо, що «Лікарі без кордонів» Médecins Sans Frontières (MSF) – це міжнародна неурядова організація, що надає безкоштовну гуманітарну та медичну допомогу. Дякуючи активності адміністрації КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» налагоджені партнерські відносини з даною організацією, і як результат наша громада вже декілька разів отримала різнопланову допомогу від цієї авторитетної міжнародної структури.