12 травня люди Землі відзначають міжнародний день МЕДИЧНИХ СЕСТЕР з 1965 року. Без Вас робота медичних установ була б неможливою, наші добрі феї в білих халатах, німфи лікарняних палат, які знають найпотаємніші бажання пацієнтів.
Прийміть найщиріші вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашого краю!
Завжди від початку цивілізації люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою. І Ви відноситеся до цієї категорії рятівниць. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.
В цей святковий день від щирого серця бажаємо, нехай усе хороше, зроблене, Вами з душею та натхненням на професійній ниві, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!
На правду велика честь працювати поруч з Вами, такими надійними і фаховими. З щирою повагою до Вас Адміністрація КНП ’’Долинська багатопрофільна лікарня’’