Друг пізнається у війні
Польща – держава, яка за дні війни прийняла мільйони біженців з України. Яка підтримує нашу країну на дипломатичному фронті. Яка помагає Україні зброєю, інформацією, надає гуманітарну допомогу. Яка робить це постійно та обіцяє бути поруч до нашої Перемоги.
Днями, на запрошення старости Опольського повіту Генріка Лякви, місто Ополе відвідали голова Калуської районної ради Михайло Лаврів, генеральний директор Долинської багатопрофільної лікарні Ольга Ільчишин та директор Калуського міського центру первинної медикосанітарної допомоги Михайло Гаврилишин – для отримання медичного обладнання, що буде використовуватись для потреб мешканців Калуського району.
І, завдяки турботі Генріка Лякви, допомозі директора державної публічної лікарні в Ополе Яцека Бартоша, директора приватної лікарні в Озімеку Ійоланти Риндак, Долинська лікарня отримала хірургічний стіл, наркозно-дихальний апарат, функціональне ліжко для палати інтенсивної терапії, багатофунуціональний монітор пацієнта, інфузійний насос, шприцевий дозатор, систему компресій грудної клітки.
Висловлюємо слова щирої вдячності нашим братам-полякам!