Благодійництво – від слова «благо»
Долинська багатопрофільна лікарня отримала допомогу від Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Мрія України»: дезінфікуючі засоби, витратні матеріали, медичний одяг.
Також отримано благодійну допомогу від Обласної організації Товариства Червоного Хреста у вигляді медичних препаратів, які є необхідними для лікування пацієнтів.
А за сприяння добродійника Юрія Проціва було проведено роботи з благоустрою території біля Консультативно- діагностичного центру лікарні.
Медичні працівники щиро вдячні за допомогу добродійникам та благодійним організаціям.
Завдяки вам ми маємо змогу лікувати і рятувати життя українців навіть в умовах гуманітарної кризи.
Довідково: В етимології слова «благодійництво» прослідковується злиття двох старослов’янських слів: «благо» та «діяти», що в сучасному трактуванні звучать як «робити добро». В Україні благодійництво має велике історичне коріння і виходить, насамперед, із засад християнської моралі та вчення про допомогу ближньому.