Центр здоров’я жінки Долинської багатопрофільної лікарні надає акушерсько-гінекологічні послуги в умовах воєнного стану
Народження дитини – найважливіша подія в житті кожної родини🤱🎉. Центр здоров’я жінки КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» продовжує надавати акушерсько-гінекологічні послуги в умовах воєнного стану всім, хто звертається. За місяць в Центрі здоров’я дитини на світ з’явилось 32 дітей 👶 , з них 20 хлопчиків👬 та 12 дівчаток👭. З міста Долини та колишнього Долинського району народжувало 22 жінки, з інших міст та районів – 10 жінок (3 жінок тимчасово переселені у зв’язку з воєнним станом у країні).
Вітаємо щасливих батьків з народженням малюків🎈🎊💏 !Щиро бажаємо всім діткам👶 мирного неба,🕊️ міцного здоров’я і щасливого майбутнього!👪
Слава Україні!
📍м. Долина, вул.О.Грицей,15 .Центр здоров’я жінки