Напередодні Великодня Долинська багатопрофільна лікарня отримала допомогу від благодійників
Благодійність завжди була властива українському народу. І перед Великоднем добродії знову прийшли на допомогу нашій лікарні.
Так, «Благодійний фонд Долини» передав для потреб клініки підгузки, гігієнічні засоби та медичні маски.
А Благодійний фонд «Ти Ангел» надав поміч у вигляді витратних та перев’язувальних матеріалів, медикаментів. Ця організація не вперше допомагає нашому закладу.
Також низка Благодійників спільно презентувала лікарні апарат штучної вентиляції легень.
Щиросердно дякуємо Благодійникам за допомогу! Адже ця поміч – не просто певні матеріальні цінності, а засоби для збереження здоров’я і життя наших пацієнтів.