Завдяки благодійникам маємо змогу рятувати життя й лікувати українців навіть в умовах гуманітарної кризи
Днями КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» отримала благодійну допомогу від Громадської організації «Мисливське угіддя «Ведмідь». Понад 10 коробок з витратними матеріалами, потрібними для операційних, засобами гігієни, постільною білизною, підгузками для дорослих, продуктами харчування – вже роздали у відділеннях лікарні. Сердечно дякуємо за поміч! Завдяки цій допомозі покращиться комфорт перебування наших пацієнтів.
Також ми щиро вдячні за вантаж з благодійної організації «Благодійний фонд «Крила підтримки» в особі представниці Анни Бігун – за дезінфікуючі засоби.
Міжнародна організація «Лікарі без кордонів» за сприяння Долинської міської ради передала для пацієнтів Долинської багатопрофільної лікарні теплі та легкі ковдри. За що дякуємо красно!
Наші слова вдячності Громадській організації «Жіночий погляд» за допомогу у вигляді підгузок, серветок та антисептиків, які були передані у Центр здоров’я дитини. Слід зауважити, що Організація вже не вперше надає поміч нашій лікарні.
Отримали більш ніж 20 пакунків з наборами для екстреної медичної допомоги та перев’язувальними матеріалами від неприбуткової благодійної організації «Blau-Gelbes Kreuz e.V.», які передав міжнародний волонтер Стефан Миронюк. Щиросердно дякуємо!
Шановні благодійники! Завдяки вам ми маємо змогу рятувати життя й лікувати українців навіть в ум