Завдяки благодійникам ми й під час війни маємо змогу надавати вчасну і кваліфіковану медичну допомогу
Нині сотні закладів охорони здоров’я в Україні зазнали прямих обстрілів та бомбардувань, кардинально змінилися умови роботи працівників, деякі медичні вироби недоступні, оскільки склади знищено.
Тому значення благодійної та гуманітарної допомоги зараз важко переоцінити. Завдяки ній надається поміч постраждалим місцевим жителям, переселенцям та воїнам ЗСУ.
І, дякувати Богу, є чимало добрих людей, установ та організацій на Долинщині, а також закордоном, які від щирого серця простягнули руку допомоги в цей скрутний для України час.
Від початку введення воєнного стану Долинська багатопрофільна лікарня отримала поміч від низки організацій та окремих осіб:
- медичне обладнання та вироби медичного призначення – від Благодійної організації «Благодійний фонд’’Вефіль»;
- вироби медичного призначення (перев’язувальний матеріал), лікарські засоби – від Благодійного фонду «Ти Ангел»;
- миючі засоби, засоби гігієни, підгузки (дорослі та дитячі) – від громадської організації «Жіночий погляд»;
- кухонний інвентар – від Первинної профспілкової організація нафтогазовидубовного управління «Долинанафтогаз»;
- кухонний інвентар від ПП Олеськів Галина Дмитрівна;
- засоби гігієни, засоби захисту (рукавиці), перев’язувальний матеріал – від Долинської міської ради;
- перев’язувальний матеріал, медикаменти, витратні матеріали та інше – від українських та закордонних благодійників, які воліли залишитися анонімними.
Щиро дякуємо за допомогу!
Завдяки вам ми, навіть в умовах гуманітарної кризи, маємо змогу надавати вчасну і кваліфіковану медичну допомогу, проводити лікування наших пацієнтів та рятувати життя українців.
Віримо в перемогу! Слава Україні!
***
Історична довідка: Початки організованої гуманітарної допомоги під час війни можна простежити з XIX століття. Так, Велика Британія надавала поміч постраждалому населенню на континенті та в Швеції під час Наполеонівських воєн. У 1854 році, коли почалася Кримська війна, Флоренс Найтінгейл та її команда з 38-и медсестер створили в Скутарі лікарню на 6 тис. пацієнтів – для австрійських, італійських та французьких солдатів.