«Не буде більше ні суму, ні плачу, ні болю»
Нині увага всього світу прикута до війни в Україні.
Рашистська агресія, розв’язана проти нашої держави, призводить до руйнувань, смертей і горя.
І в такий важкий момент багато добрих людей та організацій допомагають нам, адже свідомі того, що Україна зараз не тільки сама захищається, але й захищає весь світ від зла й диктатури.
Регулярно до Долини та, зокрема, до Долинської багатопрофільної лікарні, приходить гуманітарна допомога.
Так, днями в лікарню поступили перев’язочні та розхідні матеріали, а також медикаменти від благодійників із Західної Європи. І в одному з ящиків була вкладена скромна відкритка з намальованим від руки сердечком. Вона містила такий текст:
Dear people!
We think very much of you all, and the hardships you endure.
«And he will wipe out every tear from their eyes, and death will be not more, neither will mourning mor outcry mor pain be anymore. The former things have passed away».
Evanna
Шановні люди!
Ми дуже багато думаємо про вас усіх і про труднощі, які ви переживаєте.
«І Він витре кожну сльозу з їхніх очей, і не буде більше смерті. Не буде більше ні суму, ні плачу, ні болю, бо все старе минеться».
Еванна
Наведена у відкритці цитата – це уривок із Біблійного Одкровення Святого Іоана Богослова (розділ 21, вірш 4).
Отже, наші друзі нам нагадують, що, за Божою допомогою, скоро мине це жахіття, і «не буде більше ні суму, ні плачу, ні болю».
А допоки триває війна, працівники Долинської багатопрофільної лікарні роблять все задля того, щоб і сьогодні наші пацієнти отримували належну медичну допомогу.