«Най буде на добро!»
Цими словами завершив урочисте освячення нового автомобілю карети швидкої допомоги капелан Долинської багатопрофільної лікарні о. Ігор Ліпчанський (УГКЦ).
Це авто долинські благодійники закупили у Польщі та презентували лікарні як гуманітарну допомогу. Задля того, щоб медики могли підвозити пацієнтів до стаціонару або відправляти їх в інші медичні заклади, де надається відповідна поміч, яка їм потрібна.
Відтепер швидка допомога була направду швидкою. Адже старі «швидкі», що є в лікарні, вже доволі фізично й морально зношені, та потребують частого ремонту…
«Ми дякуємо всім, хто нам допомагає! Останнім часом, в умовах війни, ми, крім автівки швидкої допомоги, в якості благодійної допомоги отримали засоби гігієни, перев’язочні та витратні матеріали, продукти харчування, посуд, ковдри, подушки, засоби для реабілітації поранених тощо. Все це дозволить надавати якісні медичні послуги – як для жителів Долини, так і для переселенців, воїнів ЗСУ та всіх наших співгромадян, хто її потребує», – наголосила генеральний директор Долинської багатопрофільної лікарні Ольга Ільчишин.