🔉🔊🔊УВАГА ! У теперішній час екстрені ситуації виникають несподівано🚑. Особливе значення в реаліях сьогодення має вміння надати першу медичну (долікарську) допомогу пораненим під час збройних протистоянь та транспортувати пораненого в сектор укриття.
В цих ситуаціях повинна бути надана екстренна медична допомога. В основному це відбувається в умовах дефіциту часу і під час відсутності людей зі спеціальною медичною освітою. У цих випадках важливо діяти швидко й рішуче, тому що в такі моменти дорога кожна секунда.
Ми переконані, що першу медичну (долікарську) допомогу потерпілому може надавати не тільки медичний працівник, але і кожна людина повинна мати відповідні навички.
Враховуючи ситуацію в країні КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» буде проводити навчання щодо надання першої долікарської допомоги для жителів Долинської громади у приміщенні поліклініки ( денний стаціонар Центру первинної медичної допомоги) за адресою Оксани Грицей, 15.
Навчання заплановане 26.02.2022 на 15 год. В подальшому будемо організовувати щоденні навчання жителям громади. Інформацію щодо часу навчань опублікуємо на сторінці Долинської багатопрофільної лікарні на офіційному сайті та сторінці фейсбук.