Долина

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018р. №512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» з 1 вересня кожна родина після народження дитини має отримати допомогу «пакунок малюка». Постанова передбачала, що вручати «пакунок малюка» будуть при виписці з пологового відділення. Адміністрація Долинської ЦРЛ повідомляє, що «пакунки малюка» в лікарню не доставлені, отже не видаються при виписці з пологового відділення.
В «Порядку надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 512 написано:
Якщо на день виписки новонародженої дитини у пологовому будинку була відсутня допомога “пакунок малюка”, місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви отримувача допомоги “пакунок малюка” звертається до обласного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для забезпечення отримувача такою допомогою.
Обласний структурний підрозділ з питань соціального захисту населення протягом 14 робочих днів передає місцевому структурному підрозділу з питань соціального захисту населення таку допомогу для її видачі отримувачу допомоги “пакунок малюка”.
Місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення протягом трьох робочих днів забезпечує безпосередню видачу допомоги “пакунок малюка”.
Починаючи з 01.09.2018р. ведеться облік заяв отримувачів допомоги «пакунка малюка» новонародженим, які виписані з пологового відділення Долинської ЦРЛ, і всі заяви передані в управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
Після надходження «пакунку малюка» в район їх видача здійснюватиметься відповідно до написаних заяв.