Долина

21 лютого 2017 року в Долинській ЦРЛ відбулися семінарські заняття з медичними працівниками амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів району. На семінарських заняттях розглядались наступні теми:
1. Грип та ГРВІ. Новітні підходи до лікування. Покази до антибіотикотерапії при респіраторних захворюваннях. Доповідала лікар-інфекціоніст дитячої МЛ Шлапак М.О.
2. Рак шийки матки. Значення онкологічних профоглядів та цитологічного скринінгу для раннього виявлення. Доповідала Ільницька О.М.- зав. жіночою консультацією поліклінічного відділення Долинської ЦРЛ.
3. Невідкладні стани в педіатрії. Надання медичної допомоги на до госпітальному етапі. Доповідав Кепша Я.Я.- лікар-реаніматолог дитячої МЛ.
4. Основні принципи серцево-легеневої реанімації в дітей і дорослих. Протоколи BLS, їх застосування на практиці. Використання основних лікарських засобів. Доповідав Семкович І.Б. – зав. Долинським відділенням екстреної (швидкої) медичної допомоги КЗ «Івано – Франківський ОЦЕМД та МК».
Доповідач по останній темі ознайомив присутніх з основними алгоритмами надання допомоги до прибуття екстреної медичної допомоги і на муляжах разом з фельдшером продемонстрували, як правильно проводити компресію грудної клітки при зупинці кровообігу, проводити штучне дихання через маски та мішок Амбу як у дорослих так і у дітей.