Долина

Хірургічне відділення Долинської ЦРЛ розраховане на 50 ліжок, з них 40 ліжок - загально хірургічні, 5 - отоларингологічні та 5 офтальмологічні ліжка. В складі відділення є операційний блок, перев’язочна, маніпуляційна ЛОР-оглядова, очна перев’язочна лікарська та 10 палат для хворих. Допомогу у відділенні надають кваліфіковані лікарі, з яких двоє мають вищу кваліфікаційну категорію, троє – першу категорію, досвідчений середній та молодший медперсонал.
У відділенні проводиться лікування хворих з хірургічною патологією, проводяться операції на лор-органах та операції по заміні кришталика при катаракті.
З січня 2015 року в хірургічному відділенні введено в дію лапароскопічне обладнання, що дає змогу полегшити післяопераційний період та зменшити тривалість перебування оперованих хворих в стаціонарі.
Проводяться лапароскопічні втручання при гострих та хронічних холециститах та апендицитах . В 2015 році лапароскопічним методом проведено 12 операцій холецистектомій при жовчнокам’яній хворобі, в 2016 році 26 - холецистектомій та одна апендектомія при хронічному апендициті.