Долина

В Долинській центральній районній лікарні є комфортабельні умови для роділь, породіль та новонароджених дітей. Пологове відділення розраховане на 35 ліжок, розміщене на 2-х поверхах, які можуть функціонувати самостійно. Пологове відділення забезпечене необхідним обладнанням для впровадження клінічних протоколів з сучасних перинатальних технологій відповідно до рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я.
На І поверсі є блок безперебійного живлення для автономного забезпечення електроенергією пологового відділення ( операційна, палата інтенсивної терапії новонароджених, пологові зали) .У відділенні є 2 передопераційні, 2 операційні, які працюють автономно, 1 палата інтенсивної терапії, 3 пологові зали, палата реанімації новонароджених. Кожна операційна укомплектована кондиціонером, рециркуляторами, необхідною апаратурою для наркозу та реанімаційних заходів ( атмоси, дефібрилятор та інше). В палаті інтенсивної терапії для новонароджених є апарат штучної вентиляції легень для новонароджених з компресором кисню для дитячої реанімації, столик з підігрівом та подачею кисню. Кожен пологовий зал забезпечений ліжком-трансформером для пологів, фетальним монітором, кріслом для вертикальних пологів, м’ячами, лампою для новонароджених з підігрівом. В передпологовій залі є ванна, швецька стінка, м’ячі для роділь.
В пологовому відділенні є 16 палат сумісного перебування матері та дитини або партнера, який був присутній на пологах, з них 5 одномісні. Кожна палата має санвузол. Водопостачання пологового відділення круглодобове. Гаряче водопостачання забезпечується бойлерами.
В пологовому відділенні надають медичну допомогу шість лікарів акушер-гінекологів ( 1 завідувач - вища кваліфікаційна категорія, 3 лікарів акушер-гінекологів – перша кваліфікаційна категорія, 2 лікарів - друга кваліфікаційна категорія) та четверо лікарів неонатологів.
В 2015 році в пологовому відділенні Долинської ЦРЛ прийнято 650 пологів, а станом на 20 грудня 2016 року – 520 пологів.