Долина

         03 березня 2016 року в Долинській центральній  районній  лікарні   відбулося відкриття реконструйованого терапевтичного відділення з облаштуванням кардіологічних палат.
          На відкритті були присутні голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, голова районної державної  адміністрації Юрій Мазур, голова районної ради Іван Данилів, депутати обласної, районної ради, головний лікар обласного кардіологічного диспансеру Віктор Якимчук,  заступник головного лікаря обласного кардіодиспансеру Андрій Волинський, обласний кардіохірург Андрій Матлах, головний лікар Долинської ЦРЛ Ігор Романюк, заступники головного лікаря Долинської ЦРЛ, голова профспілки медпрацівників Віталій Монташевич, завідувач терапевтичним відділенням Оксана Шворак, керівники нафтової промисловості, меценати, спонсори, представники засобів масової інформації.
          Відкриття розпочалося урочистим перерізанням стрічки головою обласної державної адміністрації Олегом Гончаруком. Освятив  новозбудоване приміщення отець Греко-Католицької церкви «Покладання Чесної Ризи Пресвятої Богородиці» с.Мала Тур’я Богдан Тисяк. З привітальним словом виступив голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук та голова районної державної адміністрації Юрій Мазур.
          Головний лікар Ігор Романюк у своєму виступі розповів про те, що розширення  терапевтичного відділення  з облаштуванням кардіологічних палат необхідне для покращення умов перебування хворих з серцево-судинною патологією та дозволить розмежувати хворих з інфарктами міокарда та іншою серцево-судинною патологією. Також розповів, що в новозбудованому приміщенні передбачена лабораторія, кабінет лікаря, маніпуляційна, пост медичної сестри, вісім палат для хворих, з них  дві палати інтенсивної терапії (жіноча і чоловіча), п’ять  палат місткістю на 3-5 хворих та одна палата на 6 хворих.
          На завершення головний лікар Ігор Романюк подякував за допомогу у добудові кардіологічних палат представникам влади, меценатам, спонсорам, директору Володимиру Тинкалюку ПП «Промбутсервіс Косів», заступнику директора з будівельних робіт Ігорю Харуку та всім присутнім за участь у відкритті.