Не нашкодь собі сам. Контрацепція – твій захист.

2022-09-26

Не нашкодь собі сам. Контрацепція – твій захист.

  Одним з найбільш актуальних питань для кожної сучасної жінки є правильний вибір контрацепції. Вона необхідна для збереження здорових сексуальних відносин, виключення ризику небажаної вагітності та захисту від різних венеричних захворювань.
  Медицина не стоїть на місці. На сьогодні існує чимало контрацептивних методів, що відрізняються за ступенем ефективності, технікою застосування та механізмом дії.
  Маючи доступ до цієї інформації, обираємо собі методи діагностики, лікування. Вибір методу контрацепції не є винятком. Та далеко не всі знають, як зробити це правильно. Є тільки одне правило для того, щоб не зашкодити собі: вибір методу контрацепції здійснювати тільки спільно з лікарем акушер - гінекологом.
  За кваліфікованою допомогою ви можете звернутися до лікарів акушер - гінекологів в КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» та отримати вичерпну інформацію на поставлені запитання.
  На прийом до наших спеціалістів ви можете записатися за номером телефону 0501030689 або звернутися на рецепцію в консультативно- діагностичний центр КНП «Долинська багатопрофільна лікарня», для цього вам не потрібно мати направлення від сімейного лікаря.
Дбайте про своє здоров’я!

  • Соціальні мережі: