Інформація по КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» ДРР про стан використання коштів по COVID-19 станом на 03.04.2020 рік
Долинське ОТГ виділено коштів -1350,0 тис.грн.
З них на придбання медикаментів,розхідних матеріалів, на засоби індивідуального захисту – 900,0 тис.грн.
На придбання обладнання – 450,0 тис.грн.
Використано – 257,9 тис.грн. на засоби індивідуального захисту
428,0 тис.грн. на медикаменти та розхідні матеріали
На залишок коштів укладені договора на придбання на медикаменти ,розхідні матеріали ,та на засоби індивідуального захисту. Оскільки в даний час в постачальників відсутній необхідний товар.
Придбано обладнання на загальну суму – 114,8 тис. грн., А саме : імунофлуорисцентний експрес аналізатор 1 шт., стерилізатор повітряний 1 шт., аналізатор сечі 1 шт., міні ротатор 1 шт. На залишок коштів – 335,2 укладені договора на придбання: монітор пацієнта – 2 шт. , концентратор кисню – 2шт. , та очікується поставка товару.
Долинський район виділено коштів -727,8 тис.грн. , на придбання медикаментів,розхідних матеріалів, на засоби індивідуального захисту , та інших поточних видатків які необхідні для боротьби з COVID-19
З них використано - 59,1 тис.грн. на засоби індивідуального захисту,
124,9 тис.грн. на медикаменти та розхідні матеріали
Залишок коштів складає - 543,8 тис. грн. На які передбачається укласти договора на поставку медичного кисню на суму - 99,8 тис. грн.,на закупівлю паливно-мастильних матеріалів – 49,9 тис. грн.,на продукти харчування – 54,6 тис. грн.,на прання білизни – 36,0 тис. грн., на медикаменти ,розхідні матеріали ,та на засоби індивідуального захисту на 303,5 тис.грн..