Шановні жителі Долинщини!

КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» Долинської районної ради визнана однією з опорних лікарень в Івано-Франківській області, яка буде приймати хворих з підозрою на коронавірус з Долинського, Рожнятівського районів та міста обласного підпорядкування Болехів.
Надзвичайна ситуація через поширення коронавірусної інфекції може тривати декілька місяців. У зв’язку з мінімальним фінансуванням медичних закладів, лікарні потрібен значний матеріальний ресурс для придбання засобів захисту та дезінфекції, медичних препаратів та обладнання (ШВЛ, кисневих концетраторів, відсмоктувачів, пульсометрів, термометрів, тощо).
Тому просимо Вашої фінансової допомоги для придбання вищевказаних речей та дороговартісного обладнання, яке є життєвонеобхідним для жителів нашого регіону.
Віримо у Вашу підтримку та надіємося, що разом гідно переживемо цей важкий для нас всіх час.
Кошти просимо перерахувати за реквізитами:
картковий рахунок – 5169 3305 2145 3370
ЄДРПОУ 01993457