Інформація про навчання медичних працівників.
7 лютого 2020 року в актовому залі КНП « Долинська багатопрофільна лікарня» ДРР проведено семінар-навчання для медичних працівників закладів первинної, вторинної та екстреної медичної допомоги щодо питань дотримання вимог протиепідемічного режиму біологічної безпеки та біологічного захисту, при виявленні особи, що відповідає визначенню випадку 2019 nCoV та комунікації між первинною, вторинною та екстреною медичною допомогою з квітня 2020 року. По першому питанню виступили лікар – інфекціоніст консультативно-діагностичного відділення Кепша В.М. та завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень, лікар-епідеміолог Шеремета І.М.. Виступаючі ознайомили медичних працівників з наказом МОЗ від 24.01.2020 року № 185 «Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай) та спільним наказом департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації та ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» від 27.01.2020 року № 31/8 « Про заходи щодо недопущення занесення та поширення випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом ( nCOV) .
По другому питанню виступила медичний директор Ільчишин О.М., яка наголосила на важливості комунікації між лікарями первинки , вторинки та екстреної медичної допомоги та спільної праці в медичній інформаційній системі, що дозволить підвищити якість та організацію надання медичної допомоги на всіх рівнях з першого квітня. «Важливо збільшити довіру пацієнтів до медичних працівників» - сказала Ольга Ільчишин .