Враховуючи напружену епідситуацію в Україні щодо захворюваності на дифтерію, 29 жовтня в Долинській ЦРЛ відбувся семінар-навчання для медичних працівників по клініці, діагностиці, профілактиці дифтерії. В семінарі взяли участь медичні працівники всіх структурних підрозділів центральної районної лікарні та медичні працівники комунального некомерційного підприємства « Центр первинної медичної допомоги» Долинської районної ради.
Заступниця головного лікаря з медичної частини Ільчишин О.М. звернула увагу всіх медичних працівників на підвищену настороженість щодо дифтерії та важливість вакцинації для медичних працівників. Лікар- інфекціоніст Сав’юк В.М. та лікар отоларинголог Банась С.С. розповіли присутнім про епідеміологічну ситуацію щодо дифтерії в Україні, висвітлили основні симптоми та клінічні прояви даного захворювання, нагадали про маршрут пацієнта з підозрою на дифтерію. Лікарка загальної практики сімейної медицини Костів В.Р. довела до відома медичних працівників інформацію про важливість профілактичних щеплень для профілактики дифтерії та наявність в амбулаторіях центру вакцин від дифтерії.