В третю неділю червня традиційно відзначають День медичного працівника. 14 червня в Долинській ЦРЛ відбулися урочистості з нагоди професійного свята. Святкування відбулося в актовому залі Долинської центральної районної лікарні. На свято були запрошені представники влади: голова районної ради Іван Данилів, перший заступник голови РДА Віктор Громиш, міський голова Володимир Гаразд, депутат районної ради Іван Дирів, а також капелан лікарні Ігор Ліпчанський. Всі гості заходу привітали медичних працівників із святом. Перший заступник голови РДА В.Громиш нагородив Почесними грамотами районної державної адміністрації лікаря акушер-гінеколога О.Корнійчук-Матійців, лікаря-невропатолога М.Слободян, лікаря-анестезіолога Х.Зудіну, завідувача інформаційно-аналітичним відділенням О.Скороду, завідувача хірургічним відділенням Я.Сабана. Міський голова В.Гаразд нагородив Грамотами міської ради лікаря ортопедо-травматолога Р.Яремківа, лікаря-отоларинголога Л.Рараговську, старшу медичну сестру поліклінічного відділення М.Дембіцьку, завідувача поліклінічним відділенням Долинської дитячої міської лікарні Я.Кепшу. Головний лікар Мирослав Вакалюк вручив Спільну грамоту голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради заступнику головного лікаря з медичної частини О.Ільчишин, Грамоту Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА - старшій медичній сестрі відділення анестезіології та інтенсивної терапії Г.Гірник. Голова профспілки В.Монташевич зачитав наказ Долинської ЦРЛ про нагородженнями Спільними грамотами адміністрації та профспілки. Згідно наказу нагороджено 46 медичних працівників. В.Монташевич наголосив, що до грамот буде додаватися грошова премія, а також вручив 3 Почесні грамоти обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я: лікарю ортопедо-травматологу І.Матійціву, старшій акушерці Г.Бегар, прибиральниці Л.Вецко. В другій частині професійного свята для привітання медичних працівників профспілковою організацією Долинської ЦРЛ запрошено гурт «Будьмо» Івано-Франківської обласної філармонії. Солісти гурту виконали чудові мелодійні пісні. В репертуарі гурту прозвучала пісня присвячена військовослужбовцям, які захищають нашу країну на сході. Під час виконання цієї пісні всі присутні в залі піднялися, вшанувавши наших воїнів. По завершені концерту головний лікар Долинської ЦРЛ М.Вакалюк подякував солістам гурту «Будьмо», директору Івано-Франківської обласної філармонії, представникам влади та всім присутнім медичним працівникам за чудово проведене свято.