Медична інформаційна система в Долинській ЦРЛ.
На сьогоднішній день Долинська ЦРЛ успішно стає передовиком в сфері впровадження медичних інформаційних систем. Побудовано кабельну мережу, яка охоплюватиме всі стаціонарні відділення Долинської центральної лікарні, дитячої міської лікарні, поліклінічне відділення, клінічно-діагностичну лабораторію, адміністративний корпус. Кожен відділ оснащено комп'ютерами з програмним забезпеченням медичної інформаційної системи ЕМСІМЕД. Всі комп'ютери підключено в єдину систему до одного сервера і між ними налагоджений єдиний інформаційний простір.
Хто посприяв таким змінам? Представники районної державної адміністрації та робоча група в 2017 році почали працювати над проектом: «Впровадження медичних інформаційних систем для управління закладами медицини області» на базі Долинської ЦРЛ (технічне переоснащення інформаційно-комп'ютерних систем з метою впровадження проекту телемедицини). Ще в 2017-му році Долинська міська рада виділила кошти для закупівлі комп’ютерів та ліцензованого програмного забезпечення Долинської ЦРЛ. У 2018 році за сприянням народного депутата Анатолія Диріва даний проект було прийнято до фінансування. Долинська міська рада та районна рада разом фінансували проект. Спільними зусиллями ми досягли таких чудових результатів!

Інженер з інформаційних систем Ігор Ротай