Храмове свято в Долинській центральній районній лікарні.
Дев’ятого серпня Свята Церква вшановує пам’ять великомученика і цілителя Пантелеймона. Цей святий є покровителем медичних працівників, а також покровителем страждущих – хворих, недужих, тих, хто терпить біди… І дуже часто лікарняні каплиці, лікарняні храми беруть собі за покровителя Пантелеймона. Долинська лікарняна каплиця також не є винятком. Відповідно, цей день вважається храмовим святом – празником.
В день свята відбулися величні урочистості. В полудень розпочалася празнична Божественна літургія, в котрій взяли участь 3 священики. Очолив літургію синкил або заступник владики у справах капеланського служіння Івано-Франківської архієпархії о. Василь Рак, який був ініціатором створення каплиці в нашій лікарні під час його служіння в Долині. Співслужили йому під час літургії капелан о.Ігор Ліпчанський та о. Василь Бурій. Крім духовних осіб участь у літургії й спільній молитві взяли багато медиків, хворих, відвідувачі лікарні.
Після духовних урочистостей в лікарняній каплиці всі перейшли до ротонди і фігури Матері Божої, де відбулося празничне водосвяття.
Після завершення молитовних урочистостей відбувся святковий концерт ансамблю «Грона любові», який виконував духовні пісні. О. Василь Бурій зі своєю дружиною і дітьми зачарували своїм виступом присутніх. Кожен виступ глядачі слухали затамувавши подих, вдумуючись у сповнені глибокого життєвого смислу слова майстерно дібраних пісень.