23 січня 2018 року в актовому залі Долинської ЦРЛ відбулася нарада-семінар з медичними працівниками амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів. Проводила семінар заступник головного лікаря з медичної частини Ольга Ільчишин.
Ольга Миколаївна ознайомила присутніх з основними етапами реформи галузі охорони здоров’я, проінформувала медичних працівників про заходи, які проводяться в районі по впровадженню реформ на первинному рівні надання медичної допомоги. В районі розпорядженням РДА створено «Медичну раду реформ», до складу якої ввійшли представники районної державної адміністрації, районної ради, керівники закладів охорони здоров’я. Розроблено перспективний план формування спроможної мережі надання первинної медико-санітарної допомоги. Долинська ЦРЛ підключилась до національної системи eHealth, закуплено 12 робочих місць, в пілотному режимі закладається інформація про пацієнтів. Першочергово в районі необхідно створити некомерційне комунальне підприємство - центр первинної медичної допомоги, забезпечити всі заклади первинного рівня комп’ютерним обладнанням та інтернетом. З квітня сімейні лікарі, дільничні педіатри та дільничні терапевти можуть заключати декларації з пацієнтами. Заступник головного лікаря наголосила на важливість інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про впровадженню реформи медичної галузі.