22 травня в Долинській центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття відділення гемодіалізу.
На відкритті були присутні голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, голова районної державної адміністрації Юрій Мазур, голова районної ради Іван Данилів, заступник голови районної державної адміністрації Віктор Громиш, міський голова Володимир Гаразд, в. о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Стовбан, депутати обласної, районної ради, головний лікар Долинської ЦРЛ Мирослав Вакалюк, головний лікар Болехівської міської лікарні Любомир Парахоняк, головний лікар Рожнятівської ЦРЛ Віктор Тріщ, заступник головного лікаря з медичної частини Калуської ЦРЛ Наталія Кінаш, заступники головного лікаря Долинської ЦРЛ, завідувачі відділеннями Долинської ЦРЛ, медичні працівники, представники Благодійного фонду громади м. Долина, представники засобів масової інформації.
Відкриття розпочалось з молебня та освячення приміщення відділення гемодіалізу, яке провадив лікарняний капелан о. Ігор Ліпчанський . З привітальним словом виступив голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук та голова районної державної адміністрації Юрій Мазур. Головний лікар Долинської ЦРЛ подякував представникам влади за сприяння у відкритті відділення гемодіалізу та показав присутнім приміщення . На час відкриття у відділенні обладнано 5 ліжок, планується ще доукомплектувати до 8 ліжок. У відділенні процедуру гемодіалізу будуть проходити 24 хворих з хронічною нирковою недостатністю з Долинського району та території Болехівської міської ради.