У 2016 році відбулося розширення терапевтичного відділення з розмежуванням палат для лікування хворих з серцево-судинною патологією. З метою покращення діагностики та якості лікування пацієнтів з серцево-судинною патологією для терапевтичного відділення придбано медичну апаратуру
1. Монітор пацієнта UTAS ЮМ 300-15 (стійка мобільна з корзиною + WLAN WiFi модуль) - 6шт.
2. Центральна станція цілодобового моніторування UCS 1000 - 1шт.
3. Монітор-дефібрилятор HeartStart MRx ALS (модуль etCO2 + модуль Q-CPR+ модуль ‘водія ритму’ + фірмовий кейс) - 1шт.
4. Монітор-дефібрилятор HeartStart MRx ALS (базова конфігурація+ фірмовий кейс) - 1шт.
5. Приліжковий монітор пацієнта HEACO G2A - 1шт.
6. Реєстратор добової ЕКГ по Холтеру ВІ6600 (12-ти канальний реєстратор + програмне забезпечення) - 1шт.
7. Елекрокардіограф 12-канальний Mindray BeneHeart R12 - 1шт.
8. Елекрокардіограф 3/12-канальний Mindray BeneHeart R3 (транспортна сумка) - 1шт.
9. Шприцевий дозатор HEACO SN-50C66R - 2шт.
10. Інфузійний насос з підігрівом розчинів SN-1500HR - 1шт.
11. Аспіратор хірургічний CHS-708 - 1шт.
12. Автоматизований діагностичний кардіологічний комплекс ‘КАРДІО+’ ВЕМ+ЕКГ - 1шт.

Адміністрація Долинської ЦРЛ та колектив медичних працівників терапевтичного відділення щиро вдячні депутату Верховної Ради України Анатолію Диріву за сприяння в придбанні апаратури.