Вертеп Долинського центру культури і дозвілля на запрошення профспілкової організації Долинської центральної районної лікарні завітав з Різдвяною колядою та привітаннями медичних працівників з Новим роком і Різдвом Христовим. Колядники святково колядували і віншували, сповіщаючи радісну звістку про народження Спасителя. Цього дня, мабуть, в залі не залишилося жодного байдужого серця. Медичних працівників щиро вразила майстерність та мелодійність виконання стародавньої коляди, яка наповнила актову залу лікарні особливою атмосферою. Медпрацівники охоче колядували разом з колядниками. В кінці виступу головний лікар Долинської ЦРЛ Мирослав Вакалюк щиро подякував за подарований гарний настрій та привітав усіх з Різдв’яними святами.