Благодійному Фонду громади м.Долина, завдяки яким лікарня отримала дороговартісну медичну апаратуру, медичне обладнання, медичний інструментарій, твердий і м’який інвентар.
Благодійному фонду «Фармварта» за отриману допомогу в медикаментозному забезпеченні хворих.
Приватним підприємцям Михайлу Марковському, Йосифу Гошовському, Віталію Волковецькому, Ігорю Єрушевському, головам сільських рад сіл Шевченкове, Надіїв, Тростянець, Станківці, Витвиця, Раків, Кальна, Гериня, Слобода-Болехівська, Велика Тур’я. працівникам Долинської ЦРЛ, а також всім небайдужим, хто долучився до надання предметної та фінансової допомоги для покращення умов перебування хворих в Долинській центральній районній лікарні.

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя і Божої благодаті!

Нехай рік Новий буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Бажаємо, щоб Ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими!

Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове наповнить серця любов’ю, надією і вірою! Щастя Вам, подальших професійних досягнень, миру і злагоди в сім’ях

Тепла і світла в Ваших оселях!
З повагою адміністрація
Долинської центральної районної лікарні