21 вересня 2016 року в терапевтичному відділенні Долинської центральної районної лікарні освятили капличку, котра носитиме ім’я Різдва Пресвятої Богородиці. На освячення прибули гості: депутат обласної ради О. Матусевич, перший заступник голови райдержадміністрації В. Громиш, депутат районної ради Т. Матвєєва, секретар Долинської міської ради В. Гошилик, підприємці М. Носович, М. Гошовський, представники Благодійного фонду м. Долини , працівники лікарні. Участь у освяченні каплички взяли: головний лікар Долинської ЦРЛ Мирослав Вакалюк, завідувачі відділеннями лікарні, вільні на той час від виконання обов’язків медичні працівники, пацієнти стаціонарних відділень. Лікарняний капелан о. Ігор Ліпчанський, ієромонах Гошівського монастиря Микола та дяк храму Андрія Первозванного Володимир Кіндра відправили урочистий молебень. Окроплено свяченою водою величний образ Матері Божої, приміщення відділення, всіх присутніх та лежачих в лікарняних палатах хворих . З коротким концертом виступили студентки Львівської консерваторії Олена Майборода і Марія Гуляк. Цей дует, майстерно володіючи мистецтвом гри на скрипці й бандурі подарував присутнім чарівні мелодії всесвітньовідомих композиторів-класиків Бетховена, Гуно, Баха… Величаву ікону Божої Матері сотворили у Львові, автором проекту був львівський художник Ігор Якубовський. Фундаторами створення каплички були Й. Гошовський, Т. Лешків, М.Марецький та М.Носович.