20 серпня 2016 року в актовому залі Долинської центральної районної лікарні відбувся навчально-тренінговий семінар-практикум для лікарів. Організаційне й практичне втілення в життя ідей цього тренінгу в Україні стало можливим з ініціативи спеціаліста зі Сполучених Штатів Америки, хірурга загального і невідкладних станів, голови Світової федерації українських лікарських товариств у США Роксолани Горбової. Програма цього навчального курсу розроблена спеціально для того, щоб в екстремальних ситуаціях: автокатастрофи, стихійні лиха, інші нещасні випадки, в яких люди отримують поранення, травми, ті, хто першими прибувають на місце події, могли надати кваліфіковану медичну допомогу для врятування життя потерпілого чи травмованого і подальшого транспортування його до лікарняного закладу. Недостатність знань і практичних навиків приводить до серйозних помилок в наданні медичної допомоги. Тренінг має на меті навчання принципів надання першої медичної допомоги на догоспітальному етапі, тобто безпосередньо на місці виникнення екстремальних ситуацій, в яких потерпають люди. Навчання тривало цілий день. Лекції чергувалися з практичними заняттями, для котрих використовували пристрої і манекени, які привезли з собою гості. Крім Роксолани Горбової наших лікарів навчали військові медики з Львівського військово-медичного клінічного центру Західного регіону (ВМКЦ ЗР): головний хірург Західного регіону, лікар- нейрохірург ВМКЦ ЗР, заслужений лікар України полковник медичної служби Іван Богдан, невропатолог ВМКЦ ЗР майор медичної служби Роман Скоропад, ординатори відділення невідкладної медичної допомоги ВМКЦ ЗР старші лейтенанти медичної служби Андрій Медвідь та Володимир Притула, лікар-анестезіолог клініки реанімації і анестезіології ВМКЦ ЗР Марія Гутник. В навчальному семінарі-практикумі взяли участь не тільки долинські лікарі, але й медики з Івано-Франківська, Калуського, Богородчанського, Рогатинського районів.