Дев’ятого серпня Свята Церква вшановує пам’ять великомученика і цілителя Пантелеймона. Цей святий є покровителем медичних працівників – лікарів, медсестер, санітарок, а також покровителем страждущих – хворих, недужих, тих, хто терпить біди… І дуже часто лікарняні каплиці, лікарняні храми беруть собі за покровителя Пантелеймона. Долинська лікарняна каплиця також не є винятком. Відповідно, цей день вважається храмовим святом – празником. Напередодні дня святого Пантелеймона отцем-капеланом Долинської ЦРЛ Ігорем Ліпчанським були привезені до каплиці мощі цього великомученика . Протягом дня персонал лікарні, хворі мали можливість молитися біля мощей. Молилися, притулялися, цілували, відбувалися акафісти, Богослужіння. Каплиця напередодні свята жила і була сповнена молитовним духом. В день свята відбулися величні урочистості. В полудень розпочалася празнична Божественна літургія, в котрій взяли участь вісім священиків. Очолив літургію синкил або заступник владики у справах капеланського служіння Івано-франківської архієпархії о. Василь Рак, який був ініціатором створення каплиці в нашій лікарні під час його служіння в Долині. Співслужили йому під час літургії два декани – о. Зореслав-Котович з Долини й Дмитро Павлик з Болехова, а також о. Богдан Тисяк, о. Василь Бурій, о. Роман Федчик, о. Олег Мацьків, капелан о. Ігор Ліпчанський. Був також випускник духовної семінарії Ігор Клюба, сестри-монахині монастиря Пресвятої Родини Тетяна і Севастіана. Крім духовних осіб участь у літургії й спільній молитві взяли багато медиків, хворих, відвідувачі лікарні. Після духовних урочистостей в лікарняній каплиці всі перейшли до ротонди і фігури Матері Божої, де відбулося празничне водосвяття. Після завершення духовно-молитовних урочистостей всі були запрошені до актової зали Долинської ЦРЛ , де відбувся концерт народної, патріотичної, духовної пісні силами молодого гурту священиків. Кожен виступ глядачі слухали затамувавши подих, вдумуючись у сповнені глибокого життєвого смислу слова майстерно дібраних пісень. Ця глядацька тиша після кожної пісні переривалася гучними дружніми оплесками. В. о. головного лікаря Долинської ЦРЛ Петро Мельник подякував духовним отцям за співоче дійство, яке пробуджує людські серця до добра, ласки й любові.