06 липня 2016р. відбувся прийом гуманітарної допомоги, а саме медичного обладнання для Долинської ЦРЛ. Допомогу надала Франція на волонтерських засадах. Французькі друзі передали 83 медичні ліжка, 49 матраців, 25 ліжкових тумб,12 телевізорів, 7 столиків, 19 крісел, апарат УЗД та апарат штучної вентиляції легень. Все це обладнання було розділене між окремими відділеннями Долинської центральної рай лікарні і вводиться в експлуатацію. Хабер О.Л.- директор Долинської автошколи ТСОУ на безкоштовних засадах надав приміщення складу. Зав. терапевтичним відділенням Шворак О.С. організувала перевезення обладнання до лікарні, лікар-кардіолог Тарнавський Р.М. організував проведення збору медичного обладнання.