В п’ятницю, 8 квітня, в Долину прибув черговий благодійний вантаж. Це вже четвертий вантаж, від осені 2015року, який прибув у наше місто завдяки діяльності Благодійного Фонду громади міста Долина. На цей раз відправниками вантажу була українська громада міста Верона, «Мальви України», а саме Любов та Михайло Пернеровські , Марина Сорина, Оксана Мацюця, Дарія Заліщук, Іванна Буряк. Транспорт був завантажений медичним обладнанням для Долинської центральної районної лікарні, а також дитячим одягом для малозабезпечених жителів міста. В суботу з самого ранку група медиків під керівництвом лікаря - кардіолога Ростислава Тарнавського прибула для відбору обладнання. Згідно попередньої домовленості основна частина ліжок, тумбочок, матраців направлялася саме в терапевтичне відділення для повної комплектації кардіологічних палат. Незважаючи на вихідний день та не зовсім сприятливі умови медичні працівники активно взялися до сортування та відбору медичного обладнання. Отримано 41 тумбочку, 44 ліжка, 41 матрац та 4 розкладачки, з них в інші відділення було передано для користування : травматологічне відділення – 5 ліжок, 5 матраців, хірургічне – 1 ліжко, 1 матрац, 1 розкладачка, інфекційне – 3 ліжка, гінекологічне – 1 ліжко, реанімаційне - 6 матраців та 1 розкладачка. Решта - 41 тумбочка, 34 ліжка, 29 матраців та 2 розкладачки терапевтичне відділення залишило для укомплектування кардіологічних палат. Адміністрація Долинської центральної районної лікарні, медичні працівники, хворі висловлюють велику подяку спонсорам, меценатам, Долинській міській раді, Благодійному Фонду громади міста Долина за благодійний вантаж.