7 квітня, на свято Благовіщення, у лікарняній Благовіщенській каплиці відбулося святкове Богослужіння в подяку за дар життя. Власне ,цього дня Церква святкує не просто гарну подію сповіщення благої вістки архістратигом Гавриїлом Пречистій Діві Марії, але й початок земного перебування Божого Сина на землі, Його зачаття від Духа Святого. На урочисту молитву зійшлися диякон Олег Мацьків, персонал та пацієнти лікарні, невеличкий хор, який сформувався при каплиці, гості свята, які в чудовий сонячний день могли славити Богородицю та дякувати Богу за дар свого життя. Богослужіння очолив о. Ігор Ліпчанський, капелан лікарень м. Долини. Символічно, що каплиця зведена на початку 90-х років біля пологового відділення, де і починається життя. Протягом 2015-2016рр. капличку реставрували. Здебільшого на молитву до Благовіщенської каплиці сходяться персонал та пацієнти на великі урочисті свята, коли в каплицю св..Пантелеймона, що у підвальному приміщенні стаціонарного корпусу не поміщаються. Нехай же Пресвята Богородиця покриє своїм омофором усе лікарняне містечко.