Медичні працівники реанімаційного відділення Долинської центральної рай лікарні проявили ініціативу і організували паломницьку поїздку до м. Борислава, церкви св. Анни, де знаходяться близько 1000 мощей святих. Поїздка розпочалася відвіданням каплиці св. Андрія Первозванного в м. Долині, де в той час перебували мощі св. Івана-Павла ІІ та Вишгородська ікона Богородиці. Після цього медики разом з капеланом лікарні о. Ігорем Ліпчанським, якого запросили до свого паломництва, помолилися за щасливу поїздку та про заступництво в ній папи св. Івана-Павла ІІ. Прибувши в м. Борислав прочани приступили до святих таїнств Сповіді та Євхаристії, а після закінчення Літургії до Таїнства Соборування, яке за традицією Східної Церкви можна отримати у важкій хворобі або не важко хворіючи один раз у рік у часі Великого посту. Потім настоятель храму о. Роман Василів розповідав свідчення людей, які зцілилися за посередництвом святих, мощі яких знаходяться в цьому храмі, та про святих, які є помічниками у конкретних потребах. Набравшись духовного здоров’я, паломники щасливо повернулись в Долину, щоб ділитись цим здоров’ям з пацієнтами.