01 березня 2016 року в  поліклінічному  відділенні  Долинської  центральної  районної  лікарні  відбулось  відкриття  Пункту  безкоштовної  видачі  медикаментів  і  розхідних  матеріалів.
          Захід  розпочався  з  освячення  і  благословення,  які  здійснив  отець  Богдан  Тисяк.  Даруючи  ікону  святого  Андрія  Первозванного,  він  зазначив,  що  християнський  вияв  любові  має  бути   не  лише  добрими  словами,  але  й  добрими  ділами,  і  такі  пункти  потрібно  відкривати  повсюдно.  Також  о.Богдан  висловив  надію,  що  благодійники  й  меценати  допомагатимуть  у  подальшій  діяльності  Пункту,  а  також  заявив  про  те,  що  греко-католицькі  храми  нашого  міста  й  краю  обов’язково  долучаться  до  цієї  богоугодної  справи.
          На відкритті Пункту був присутній головний лікар Долинської ЦРЛ Ігор Романюк, заступники головного лікаря, медичні працівники відділення. Ігор Романюк зазначив, що цей  Пункт  є  великою  підмогою  для  мешканців  міста  з  числа  інвалідів  й  пенсіонерів та подякував представникам Фонду громади міста Долини за допомогу у видачі безкоштовних медикаментів. Благодійний  фонд  громади  міста  Долини  розпочав  свою допомогу не  вчора  і  не  сьогодні.  Так,  минулого  року  багато  потребуючих  вже  отримали  безплатно  медикаменти  й  різний  інвентар.  Раніше  за  ними  хворі  їхали  в  центр  міста,  де  знаходився  Благодійний  фонд, а  тепер  матимуть  можливість  отримувати  їх  безпосередньо  в  лікарні.