Благодійний  фонд  громади  міста  Долини  вирішив  допомогти  з  укомплектуванням  палат Долинській  центральній  районній  лікарні,  отриманих  від  громади  міста  Ляйпціг (Німеччина),  зокрема терапевтичному  відділенні,  у  складі  якого  є  й  кардіологія.  Сюди  привезли  багатофункціональні  ліжка,  котрі  слугуватимуть  для  комфортного  лікування  хворих  після  інфарктів  та  важких  операцій.  Адже  вони  хоч  і  були  в  користуванні,  проте  в  дуже  доброму  стані,  мають  механічне  та  електричне  пультове  керування,  тож  пацієнт  може  змінювати  положення:  напівлежати,  сидіти, повернутись  на  бік.  А  загальновизнана  німецька  якість  сприятиме  тому,  що  ці  ліжка  послужать  ще  багато  років.  До  речі,  матраци  на  ліжках такого  типу,  що  дозволяють  багаторазову  дезинфекцію,  а  ще  вони  мають  ортопедичний  ефект.  Також  є  і  тумби.
          Це  обладнання  організоване  за  сприяння  Оксани  Макогон  і  її  чоловіка  Романа  Флюнта,  уродженця  Долини.  Вони  є  науковцями  і  багато  років  живуть  в  Німеччині.  Знайомство  відбулося  через  Інтернет-мережу. З  68-ми  багатофункціональних  ліжок – 29  за  рішенням  Благодійного  фонду  м.Долини,  який,  власне,  й  вийшов  на  співпрацю  з  благодійниками,  потрапило  в  центральну районну  лікарню.  Ще  одна  частина  ліжок  доставлена  для  укомплектування  Вигодської  міської  лікарні,  де  планується  створення  реабілітаційного  центру  для  учасників  АТО.  Такий  центр  на  Долинщині  буде  першим  і  друзі  із  Німеччини  вирішили  допомогти  укомплектувати  повністю  дві  палати, а  решту  за  спільною  згодою  з  німецькою  стороною  відправлено  у  військовий  медичний  госпіталь  для  бійців  українського  війська,  які  отримали  поранення  на  фронті  і  тепер  проходять  курс  лікування.