Навіть найсильніший лицар може мати панарицій...

2023-01-31

Навіть найсильніший лицар може мати панарицій...

👉🏻 Інфекція, що потрапила у кінчик пальця, може спричинити утворення в цьому місці закритої капсули з гнійним умістом — абсцесу. Даний патологічний стан відомий у хірургічній царині як панарицій. Найчастіше панарицій має бактеріальну природу, а його типовим збудником є золотистий стафілокок 🧫
🗡 Зазвичай панариції виникають у місці проколів чи невеличких порізів.
🖐🏻 Ознаки панарицію легко запам’ятати. Уражена фаланга пальця стає болючою: при натисканні біль значно посилюється. Кінчик пальця набрякає, червоніє і стає теплим на дотик. Згинання пальця стає болючим, він може німіти.
🚑 Панарицій потребує обов’язкового лікування і не зникає самостійно. Даною проблемою займаються хірурги 👨🏻‍⚕️ Досвідчений фахівець може діагностувати панарицій, просто оглянувши хворий палець.
💊 Абсцес необхідно розкрити та звільнити місце запалення від гною, продезінфікувавши антисептиками та застосувавши антибактеріальні препарати.
❗ Вкрай важливо отримати медичну допомогу своєчасно, адже збільшення розміру абсцесу внаслідок накопичення гною призводить до повного припинення кровопостачання пальця, і палець можна втратити 🙁
👉🏻 За умови своєчасно проведеного лікування прогноз для пацієнтів є сприятливим, оскільки у цьому випадку ускладнення зустрічаються рідко.
Ми чекаємо вас за адресою:
❗ м. Долина, вул. Оксани Грицей, 15
❗ м. Долина, вул. Антоновича, 23 (Центр здоров’я дитини)
Рецепція консультативно-діагностичного центру (ПН-ПТ 8:00-16:30):
📞 050-103-06-89 (дзвінки 12:00-16:00)
Рецепція Центру здоров’я дитини (ПН-ПТ 08:00-16:30):
📞 095-585-29-30
Екстрена медична допомога (цілодобово):
📞 050-103-06-72
📞 103
Джерело: Drugs.com
Долинська багатопрофільна лікарня: партнерство заради здоров’я громади!

  • Соціальні мережі: