Киснева станція вже в лікарні.

2022-08-31

Киснева станція вже в лікарні.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 24 листопада 2021року № 1243 «Деякі питання здійснення централізованих закупівель кисневих станцій» та наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24 грудня 2021 року «Про розподіл кисневих станцій для забезпечення опорних закладів охорони здоров’я, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2021 рік» КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» ввійшла в перелік закладів, в яких буде встановлено кисневі станції.
Киснева терапія є вкрай необхідна при багатьох захворюваннях. Ще зовсім недавно від безперервної подачі кисню залежало життя тисяч людей, а зараз ця проблема у нашому закладі є вирішена завдяки підтримці держави та злагодженій роботі.
І сьогодні киснева станція уже прибула в лікарню. Завдяки Долинській міській раді, АТ «Укрспецтрансгаз» та поліції не було проблем з розвантаженням станції . Ми щиро вдячні АТ «Укрспецтрансгаз» за надані автомобільні крани для відвантаження кисневої станції, а працівникам поліції за забезпечення регулювання руху транспорту на території закладу в період проведення робіт.

  • Соціальні мережі: